in

Netflix Midas’ın Müritleri Dizi İncelemesi


Netflix Midas’ın Müritleri Hakkında Dizi İncelemesi

2020 Kasım ayı Netflix dizileri arasında bulunan Midas’ın Müritleri adlı mini serinin oyuncularını, konusunu, yapımcılarını, izleyici yorumlarını ve dizi incelemesini NeOldu.com okurları için derledik. İşte Midas’ın Müritleri hakkındaki detaylar.


1. Netflix yapımı dizi 13 Kasım 2020 tarihinde Türkiye Netflix’te vizyona girmiştir. Dizi 6 bölümden oluşmaktadır ve ortalama bir bölümü 43 – 57 dakikadır. Suç dram dizisini izlemeye başlamış biri olarak kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.


2. Yapımın fragmanı 3 hafta önce yani 19 Ekim 2020 tarihinde Netflix’in orijinal YouTube hesabından yayınlandı. 131.459 kişi tarafından görüntülenen fragman izleyicide olumlu etkiler bıraktı.

Midas’ın Müritleri1


3. +18 yaş yetişkinlik isteyen dizinin yaratıcıları ise Miguel Barros ve dizinin aynı zamanda yönetmen koltuğunda oturan Mateo Gil. Oyuncu kadrosunda Luis Tosar ve Marta Belmonte gibi isimleri öne çıkaran dizinin türü ise Politik, Gerilim, Suç olarak gösteriliyor.

Midas’ın Müritleri2


4. Dizinin oyuncu kadrosunun bir kısmı ise şu şekilde; Luis Tosa (Victor Genoves), Marta Belmonte (Monica Baez), Guillermo Toledo (Inspector Conte), Carlos Blanco (Luis), Marta Milans (Maria Jose), Bea Segura (Laura), Adolfo Fernandez (Mauro), Pepe Ocio (Javier), Goize Blanco (Natalia), Jorge Andreu (Marcos), Daniel Holguin (Raul).

Midas’ın Müritleri3


5. Dizi 1901 yılında Jack London’ın yazdığı aynı isimli kısa hikaye olan Midas’ın Müritleri’nden uyarlanmış olup yapımcılığını Miguel Angel Faura, Adrian Guerra ve Nuria Valls paylaşıyor. İnceleme dizi içeriğimizde yer verdiğimiz Midas’ın Müritleri adlı yapımın odak noktası ise Milyoner bir yayıncının normal giden hayatında aniden şantaj mesajı almasının etrafında dönüyor.

Midas’ın Müritleri4


6. Günümüz Madrid’inde geçen bu prodüksiyonun konusu ise yapılan şantajdan sonra istenilen parayı ödemezse farklı insanların öldürüleceği oluyor.   Hiç beklemediği anda hiç tanımadığı insanların gözü önünde ölmesine dayanamayan başrol kahramanımızın ne yapacağı ise diziyi izlediğinizde öğreneceğiniz şeyler.

Midas’ın Müritleri5


7. Henüz bugün yayınlanmış olan dizinin IMDB, Rotten Tomatoes, Beyazperde gibi eleştirmen sitelerde puanı bulunmamaktadır. Ancak Neoldu yazarları olarak izlediğimiz dizinin ses getireceğini ve izlemeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Midas’ın Müritlerii


Netflix Yapımı Midas’ın Müritleri Dizisinin Oyuncuları ve Başrolü

Luis Tosar – Victor Genoves

İspanya kökenli deneyimli oyuncu Luis Tosar kendini özellikle Celda 211 filminde canlandırdığı Malamadre rolü ile tanıttı. Bu zamana kadar 38’den fazla yapımda rol alan oyuncu son olarak Netflix yapımı Midas’ın Müritleri adlı mini dizide başrol oyuncusu olarak rol alıyor.

Luis Tosar


Marta Belmonte – Monica Baez

İspanyol kökenli güzel oyuncu kendini Şeytan Çarpması (2014) ve In Family I Trust (2019-Netflix) isimli yapımlarda tanıttı. Şu anda 38 yaşında.

Marta Belmonte


Çıkış Tarihi: 13 Kasım 2020

Kategori: Politik – Suç – Gizem – DramKaynak

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation 5'te İlk Günden İndirme Hatası Ortaya Çıktı

PlayStation 5’te İlk Günden İndirme Hatası Ortaya Çıktı

Sıfır ya da İkinci El Nokia Tuşlu Telefon Modelleri

Sıfır ya da İkinci El Nokia Tuşlu Telefon Modelleri