in

Netflix Aralık 2020 Takvimi | Sanat Karavanı


Netflix Türkiye aralık ayı programında Mank, 9 Kere Leyla, The Midnight Sky, Ma Rainey’s Black Bottom ve The Prom gibi dikkat çekici yapımlar bulunuyor.

Ezel Akay’ın Demet Akbağ, Haluk Bilginer, Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy gibi isimleri bir araya getiren yeni filmi 9 Kere Leyla, 4 Aralık’ta izleyici ile buluşacak. Herman Mankiewicz’in hayatını anlatan David Fincher imzalı Mank, 4 Aralık’ta yayınlanacak. Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden gibi isimleri bir araya getiren Ryan Murphy imzalı The Prom ise 11 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

İşte takvim:

Orijinal Diziler

14. The Holiday Movies That Made Us / 1 Aralık

Yapımlarda çalışanların katıldığı röportajlar ve kamera arkası görüntüleriyle, gişe rekorları kıran unutulmaz Noel filmlerinin gerçek öykülerini öğrenin.

13. Selena: Tejano Müziğinin Kraliçesi – Selena: The Series / 4 Aralık

Meksika asıllı Amerikalı şarkıcı Selena ve ailesi, çok çalışıp karşılarına çıkan tüm zorlukları aşarak Tejano müziği dünyasında şöhreti yakalar.

12. Big Mouth: 4. Sezon / 4 Aralık

Sekizinci sınıf öncesinde bir grup arkadaş yaz kampı azabıyla, karanlık ikinci kişiliklerle, yakınlaşmada yeni sınırlarla ve Kaygı sivrisineği ile uğraşır.

11. The Mess You Leave Behind / 12 Aralık

Lisedeki görevine yeni başlayan bir öğretmen, gelişinden üç hafta önce yaşanan şüpheli bir cinayeti aklından çıkaramaz ve kendi hayatı için endişelenir.

10. The Ripper / 16 Aralık

1970’lerin sonunda Britanya polisi, tüm dünyada Yorkshire Canavarı olarak tanınan seri katili yakalamak için harekete geçse de caninin kimliğini saptamakta bile zorlanır.

9. Bridgerton / 25 Aralık

Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını anlatıyor. Aynı isimli çok satan romanlardan uyarlandı.

8. Equinox: 4. Sezon / 30 Aralık

1999’da öğrencilerle dolu bir otobüsün ortadan kaybolmasına tanık olan genç Astrid, 2019’da bu gizemi çözmeye çalışır ama geçmişi değiştirdiğiyle kalır.

7. Chilling Adventures of Sabrina: 4. Kısım / 31 Aralık

Greendale’in üzerine çöken dehşet, cadıları her bir kötülükle tek tek başa çıkmak zorunda bırakır. Ortaya çıkan boşluksa her şeyin sonu demektir.

Orijinal Filmler

6. 9 Kere Leyla / 4 Aralık

Leyla ve Adem, yıllarca mutlu bir evlilik yaşadılar, ta ki güzel evlilik terapistleri Nergis, Adem’in kalbini çalana kadar. Gözü Nergis’ten başkasını görmeyen Adem, Leyla’yı ortadan kaldırmak için 9 farklı girişimde bulunur.

5. Mank / 4 Aralık

1930’ların Hollywood’u, Yönetmen Orson Welles için Citizen Kane filminin senaryosunu bitirmeye çalışan hiciv ustası ve alkolik senarist Herman J. Mankiewicz’in gözünden yeniden değerlendiriliyor.

4. The Prom / 11 Aralık

Gözden düşmüş bir grup Broadway yıldızı, mezuniyet balosuna kız arkadaşıyla katılmak isteyen bir gence destek vermek için küçük bir kasabada büyük bir mücadeleye girişir.”

3. Ma Rainey’s Black Bottom / 18 Aralık

Blues’un Annesi lakaplı sanatçı ve grubu, 1927’de Şikago’daki bir stüdyoda bir araya geldiğinde gerilim yükselir. August Wilson’ın oyunundan uyarlandı.

2. The Midnight Sky / 23 Aralık

Kuzey Kutbu’nda tek başına yaşayan bir bilim insanı (George Clooney), Dünya’ya dönüş yolundaki astronotları bundan vazgeçirmek için zamanla yarışır.

Orijinal Belgesel

1. Uzaylıların Dünyaları / 2 Aralık

Yaşamın yasalarını galaksinin geri kalanına uygulandığı belgesel seride, diğer gezegenlerdeki canlıların yaşamını düşlemek için bilim ile kurguyu bir araya getiriyor.

Lisanslı İçerikler

 • The Prestige / 1 Aralık
 • In the Heart of the Sea / 1 Aralık
 • The Guest / 1 Aralık
 • The Walking Dead: 10. Sezon / 1 Aralık
 • Vikings: 6. Sezon / 5 Aralık
 • Happy Death Day 2U / 6 Aralık
 • The Mule / 8 Aralık
 • Welcome to Marwen / 21 Aralık
 • Rocketman / 25 Aralık
 • Anna Karenina / 31 Aralık
 • E.T. -the Extra-Terrestrial / 31 Aralık
 • Milk / 31 Aralık

Kaynak

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

iPhone 12 Ailesinde 5G ve LTE Bağlantı Sorunu Yaşanıyor

iPhone 12 Ailesinde 5G ve LTE Bağlantı Sorunu Yaşanıyor

Hyundai, Modüler Elektrikli Araç Platformunu Tanıttı

Hyundai, Modüler Elektrikli Araç Platformunu Tanıttı