Hakkında

bi Elçi insanları gündelik yaşamın yorgunluğundan uzaklaştırmak amacıyla açılmış sosyal içerikli link platformudur. Platformun içinde gündem, mizah, sağlık, sanat, spor, teknoloji ve öneri gibi birçok bölüm vardır. bi Elçi güncel konularda içerik oluşturmak ve özgün içerik oluşturucularının haklarını korumak amacıyla yola çıkmıştır. İçerikler daima ‘kaynak’ gösterilerek paylaşılmaktadır.

Bunun yanında içeriklerde paylaşılan sorumluluklar yalnızca ”kaynak sahibine” aittir. bi Elçi hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

info@bielci.com mail adresinden görüşlerinizi iletebilirsiniz. Kullanıcı ve Gizlilik Politikamız ile paylaşılan içerikler hakkında bilgi verilmiştir.

KULLANICI VE GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bielci.com internet sitesine giriş yapmakla aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz varsayılacaktır, koşulları kabul etmiyorsanız lütfen internet sitesine giriş yapmayınız.

Paylaşılan içeriklerde “Kaynak” gösterilmektedir. İçerikler ve paylaşılanlara ait sorumluklar “Kaynak” sahibine aittir. Bi Elçi’de yayınlanan içerikler de kaynak göstermektedir. Herhangi bir hak ihlalinde iletişime geçebilirsiniz.

Bielci.com web sitesinin yayın amacı okuyucularına haber sağlamaktır.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, ürünlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi alabilir, haber okuyabilir, video izleyebilir ve diğer katma değeri olan hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, “olduğu gibi” sağlanmaktadırlar. Bielci.com bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmemekte ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddetmektedir. Bu bilgilerle 3. kişi/kuruluşların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Bielci.com ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

bielci.com’un içerikte yer alan bağlantı, yönlendirme (link vs.) veya iliştirilmiş içeriğe ilişkin sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu şekilde ulaşılan içeriğin veya sitenin doğruluğu, güvenilirliği gibi konularda hiçbir sorumluluk kabul edilmemektedir.